:: Karate-P-Klub Tábor - trenéři - Markus Rues::

Shihan
Markus Rues

technický stupeň: 6.Dan

Markus Rues trénuje karate od roku 1975 a je jedním z nejúspěšnějších karateků v Kostnici. Kromě mnoha medailí z mistrovství Bádensko-Württemberska a Německa vyhrál také Mistrovství Evropy v individuálních a týmových soutěžích, stejně tak získal mnoho stříbrných a bronzových medailí z mistrovství světa.

Markus byl také vítězem Světového poháru. Deset let byl členem německého národního týmu.

Markus Rues je mezinárodní rozhodčí s nejvyšší licencí a trenérem německé juniorské reprezentace JKA. Zaměstnáním je Markus učitel na Theodor-Heuss-Realschule. Jeho zkušenosti jsou pro děti, mládež i dospělé velice prospěšné.