Krajský přebor karate JKA
Výsledky soutěže
10.6.2006 - České
Budějovice
1. Křivánková Karolína | KPK Tábor |
2. Tuchyňová Eliška | KPK Tábor |
1. Křivánková Karolína | KPK Tábor |
2. Tuchyňová Eliška | KPK Tábor |
1. Veselý Filip | KPK Tábor |
2. Rayamajhi Puran | Tsunami Prachatice |
3. Mikula Ján | SKK Bechyně |
1. Veselý Filip | KPK Tábor |
2. Diepold Jakub | Tsunami Prachatice |
3. Mikula Ján | SKK Bechyně |
3. Kobliha Zdeněk | KPK Tábor |
1. Kanovová Petra | KPK Tábor |
1. Kanovová Petra | KPK Tábor |
1. Horký Petr | KPK Tábor |
2. Šnokhaus Karel | SKP Č. Budějovice |
3. Podhola Lukáš | SKP Č. Budějovice |
1. Šnokhaus Karel | SKP Č. Budějovice |
2. Horký Petr | KPK Tábor |
3. Podhola Lukáš | SKP Č. Budějovice |
3. Budař Jan | KPK Tábor |
1. Tycová Kateřina | SKP Č. Budějovice |
2. Mrázová Jana | Shotokan Č. Krumlov |
3. Haiderová Jiřina | Shotokan Č. Krumlov |
1. Tycová Kateřina | SKP Č. Budějovice |
2. Haiderová Jiřina | Shotokan Č. Krumlov |
1. Lorenc František | KPK Tábor |
2. Beran Jiří | Shotokan Č. Krumlov |
3. Kropáček Martin | KPK Tábor |
1. Hála Petr | Shotokan Č. Krumlov |
2. Beran Jiří | Shotokan Č. Krumlov |
3. Kropáček Martin | KPK Tábor |
3. Lorenc František | KPK Tábor |
1. Hniličková Kateřina | SKP Č. Budějovice |
2. Pěknicová Iveta | KPK Tábor |
3. Dědková Kateřina | Shotokan Č. Krumlov |
1. Hniličková Kateřina | SKP Č. Budějovice |
2. Pěknicová Iveta | KPK Tábor |
1. Mikšátko Jiří | Shotokan Č. Krumlov |
2. Lastowski Lukáš | SKP Č. Budějovice |
3. Lorenc František | KPK Tábor |
1. Mikšátko Jiří | Shotokan Č. Krumlov |
2. Lastowski Lukáš | SKP Č. Budějovice |
3. Kropáček Martin | KPK Tábor |
3. Lorenc František | KPK Tábor |
1. Hniličková Kateřina | SKP Č. Budějovice |
2. Vitoňová Jana | Shirokan Č. Budějovice |
3. Pěknicová Iveta | KPK Tábor |
1. Vitoňová Jana | Shirokan Č. Budějovice |
1. Šihovec Martin | Shotokan Č. Krumlov |
2. Vorel František | Tsunami Prachatice |
3. Stupka Pavel | KPK Tábor |
1. Vorel František | Tsunami Prachatice |
2. Šihovec Martin | Shotokan Č. Krumlov |
3. Stupka Pavel | KPK Tábor |
3. Peclinovský Zdeněk | KPK Tábor |
Mladší žáci | 1.místo | KPK Tábor Mačura Viktor, Veselý Filip, Kobliha Zdeněk |
Starší žáci | 1.místo | KPK Tábor Kanovová Petra, Horký Petr, Budař Jan |
Dorostenky | 1.místo | Shotokan Č. Krumlov Mrázová, Hrubešová, Alešová |
Juniorky | 1.místo | Shotokan Č. Krumlov Haiderová, Podaná, Dědková |
Senioři | 1.místo | KPK Tábor Stupka, Peclinovský, Cipin |
Mladší žákyně | Křivánková Karolína | KPK Tábor |
Mladší žáci | Veselý Filip | KPK Tábor |
Starší žákyně | Kanovová Petra | KPK Tábor |
Starší žáci | Šnokhaus Karel Horký Petr |
SKP Č. Budějovice KPK Tábor |
Dorostenky | Tycová Kateřina | SKP Č. Budějovice |
Dorostenci | Lorenc František Beran Jiří |
KPK Tábor Shotokan Č. Krumlov |
Juniorky | Hniličková Kateřina | SKP Č. Budějovice |
Junioři | Mikšátko Jiří | Shotokan Č. Krumlov |
Seniorky | Vitoňová Jana | Shirokan Č. Budějovice |
Senioři | Vorel František Šihovec Martin |
Tsunami Prachatice Shotokan Č. Krumlov |