Mladší žáci |
Kata/kombinace |
Kumite |
Kata Team |
|
1. Rezek Jiří - Masopust Karate |
1. Slavík Petr - KK Děčín |
Masopust Karate |
|
2. Mazáček Jiří - KK Děčín |
2. Mazáček Jiří - KK Děčín |
KK Děčín |
|
3. Jenč Antonín - Masopust Karate |
3. Jenč Antonín - Masopust Karate |
SK Neratovice |
|
4. Hlavnička Petr - Masopust Karate |
4. Vitmajer Robert - KK Děčín |
|
|
5. Frýdl Filip - Masopust Karate |
5. Michal Vojtěch - KPK Tábor |
|
|
6. Vitmajer Robert - KK Děčín |
6. Abrahamjan Abrhám - SKBU Hostivař |
|
|
7. Merfait Miroslav - SK Neratovice |
7. Pospíšil Jakub - KK Litoměřice |
|
|
8. Tirdil Jan - KK Litoměřice |
8. Zeman Čestmír - KK Kadaň |
|
|
Mladší žákyně |
Kata/kombinace |
Kumite |
Kata Team |
|
1. Kanovová Petra - KPK Tábor |
1. Gregorová Kateřina - SK Neratovice |
|
|
2. Gregorová Kateřina - SK
Neratovice |
2. Slaná Markéta - SK Sokolov |
|
|
3. Malčánková Barbora - KK Kadaň |
3. Kanovová Petra - KPK Tábor |
|
|
4. Kačabová Markéta - SKBU Hostivař |
4. Malčánková Barbora - KK Kadaň |
|
|
5. Kalců Barbora - KK Kadaň |
5. Janečková Eliška - KK Děčín |
|
|
6. Hybštová Martina - SKBU Hostivař |
6. Klímová Kateřina - SKBU Hostivař |
|
|
7. Andoková Karolína - KK Děčín |
7. Kalců Barbora - KK Kadaň |
|
|
8. Klímová Kateřina - SKBU Hostivař |
8. Andoková Karolína - KK Děčín |
|
|
|
|
|
Starší žáci |
Kata/kombinace |
Kumite |
Kata Team |
|
1. Hercík Filip - KK Děčín |
1. Hercík Filip - KK Děčín |
KK Děčín B |
|
2. Stránský Marek - KK Děčín |
2. Limburský Vladimír - SKBU Hostivař |
Mabudo Olomouc |
|
3. Nedvěd Jan - KK Děčín |
3. Adamec Jan - KK Děčín |
SKBU Hostivař |
|
4. Kuric Karel - KK Děčín |
4. Kořínek Jakub - KK Děčín |
|
|
5. Kovařík Michal - SK Neratovice |
5. Mašek Josef - KK Děčín |
|
|
6. Mašek Josef - KK Děčín |
6. Nedvěd Jan - KK Děčín |
|
|
7. Černý Tomáš - SKBU Hostivař |
7. Malina Petr - SKBU Hostivař |
|
|
8. Limburský Vladimír - SKBU Hostivař |
8. Klepáček Jan - SK Rotava |
|
|
Starší žákyně |
Kata/kombinace |
Kumite |
Kata Team |
|
1. Prajzlerová Marie - SKBU Hostivař |
1. Hai Anh Le - KK Děčín |
SK Neratovice |
|
2. Hai Anh Le - KK Děčín |
2. Hybštová Iva - SKBU Hostivař |
SKBU Hostivař |
|
3. Bláhová Sylvie - Mabudo Olomouc |
3. Bláhová Sylvie - Mabudo Olomouc |
KK Děčín |
|
4. Šrůmová Veronika - KK Děčín |
4. Prajzlerová Marie - SKBU Hostivař |
|
|
5. Ďuranová Michaela - KK Děčín |
5. Šrůmová Veronika - KK Děčín |
|
|
6. Hybštová Iva - SKBU Hostivař |
6. Provazníková Tereza - SKBU Hostivař |
|
|
7. Barcalová Markéta - SK Rotava |
7. Kalinová Barbora - KK Děčín |
|
|
|
8. Bašusová Andrea - SKBU Hostivař |
|
|
Dorostenci |
Kata/kombinace |
Kumite |
Kata Team |
|
1. Voráček Josef - SK
Neratovice |
1. Voráček Josef - SK Neratovice |
|
|
2. Pechan Pavel - SK Sokolov |
2. Larionov Ilja - SKBU Hostivař |
|
|
3. Gregor František - SKBU Hostivař |
3. Ronovský Vít - SK Chrudim |
|
|
4. Malina Jaroslav - SKBU Hostivař |
4. Galvas Miroslav - Mabudo Olomouc |
|
|
5. Cepek Alexander - SKBU Hostivař |
5. Vávra Adam - Mabudo Olomouc |
|
|
6. Masopust Jan - Masopust Karate |
6. Starý Tomáš - SK Neratovice |
|
|
7. Duraj Matouš - SKBU Hostivař |
7. Malina Jaroslav - SKBU Hostivař |
|
|
8. Charvát Martin - KK Děčín |
8. Masopust Jan - Masopust Karate |
|
|
Dorostenky |
Kata/kombinace |
Kumite |
Kata Team |
|
1. Pernicová Lucie - Mabudo
Olomouc |
1. Pernicová Lucie - Mabudo Olomouc |
SK Neratovice |
|
2. Haová Michaela - SK Neratovice |
2. Žwaková Veronika - SK Chrudim |
SK Chrudim |
|
3. Žwaková Veronika - SK Chrudim |
3. Haová Michaela - SK Neratovice |
SKP Čes. Budějovice |
|
4. Nováková Jitka - SK Neratovice |
4. Vontorová Simona - KPK Tábor |
|
|
5. Hniličková Kateřina - SKP Čes.
Budějovice |
5. Blažová Renata - SK Chrudim |
|
|
6. Tyburcová Petra - KK Děčín |
6. Pokorná Alena - SKBU Hostivař |
|
|
7. Koutecká Jana - SK Neratovice |
7. Nováková Jitka - SK Neratovice |
|
|
8. Voplakalová Kateřina - SKBU Hostivař |
8. Vildová Anna - SK Neratovice |
|
|
Junioři |
Kata/kombinace |
Kumite |
Kata Team |
|
1. Voráček Dominik - SK Neratovice |
1. Novák Tomáš - SK Neratovice |
SKBU Hostivař |
|
2. Voráček Josef - SK Neratovice |
2. Masopust Tomáš - Masopust Karate |
SK Neratovice |
|
3. Gregor František - SKBU Hostivař |
3. Pěknic Petr - KPK Tábor |
|
|
4. Pěknic Petr - KPK Tábor |
4. Ronovský Vít - SK Chrudim |
|
|
5. Cepek Alexander - SKBU Hostivař |
5. Havrlant Radim - KPK Tábor |
|
|
6. Novák Tomáš - SK Neratovice |
6. Starý Tomáš - SK Neratovice |
|
|
7. Bartoň Ivan - SK Sokolov |
7. Pechan Jan - SK Sokolov |
|
|
8. Piskač Pavel - SK Chrudim |
8. Kraif Jakub - SK Chrudim |
|
|
Juniorky |
Kata/kombinace |
Kumite |
Kata Team |
|
1. Suchá Michaela - SKBU Hostivař |
1. Vohradníková Hana - SK Chrudim |
SKBU Hostivař B |
|
2. Pernicová Lucie - Mabudo Olomouc |
2. Tomanová Veronika - KK Kadaň |
SK Neratovice |
|
3. Haová Michaela - SK Neratovice |
3. Průšová Jiřina - SKP Čes. Budějovice |
SKP Čes. Budějovice |
|
4. Vontorová Simona - KPK Tábor |
4. Suchá Michaela - SKBU Hostivař |
|
|
5. Nováková Jitka - SK Neratovice |
5. Pernicová Lucie - Mabudo Olomouc |
|
|
6. Blažová Renata - SK Chrudim |
6. Nováková Jitka - SK Neratovice |
|
|
7. Nováková Iva - SK Neratovice |
7. Slavíková Kateřina - SKBU Hostivař |
|
|
8. Burdová Petra - SKBU Hostivař |
8. Voplakalová Martina - SKBU Hostivař |
|
|
Senioři |
Kata/kombinace |
Kumite |
Kata Team |
|
1. Steklý Jan - KK Děčín |
1. Pokorný Jiří - SK Chrudim |
SK Neratovice |
|
2. Pokorný Jiří - SK
Chrudim |
2. Bernát Šimon - SKBU Hostivař |
|
|
3. Vítek Jiří - SK Chrudim |
3. Novák Tomáš - SK Neratovice |
|
|
4. Čermák Ondřej - SKBU Hostivař |
4. Voráček Dominik - SK Neratovice |
|
|
5. Voráček Dominik - SK Neratovice |
5. Fejtek David - SKP Čes. Budějovice |
|
|
6. Pěknic Petr - KPK Tábor |
6. Vítek Jiří - SK Chrudim |
|
|
7. Novák Tomáš - SK Neratovice |
7. Zajíc Antonín - SKP Čes. Budějovice |
|
|
8. Bernát Šimon - SKBU Hostivař |
|
|
|
Seniorky |
Kata/kombinace |
Kumite |
Kata Team |
|
1. Plunderová Alena - SKBU Hostivař |
1. Bosáková Kristína - SKBU Hostivař |
SKBU Hostivař |
|
2. Hilbertová Martina - SKP Čes.
Budějovice |
2. Hilbertová Martina - SKP Čes.
Budějovice |
|
|
3. Dymáková Pavla - SKBU Hostivař |
3. Táborová Jana - SKBU Hostivař |
|
|
4. Suchá Michaela - SKBU Hostivař |
4. Dymáková Pavla - SKBU Hostivař |
|
|
|
5. Tomanová Veronika - KK Kadaň |
|
|
|
6. Vitoňová Jana - Shirokan Čes. Bud. |
|
|
|
7. Plunderová Alena - SKBU Hostivař |
|