Kalendář akcí
     Články a reportáže
     Fotky
     Videa
     Výsledky
     Připravované soutěže

:: Karate-P-Klub Tábor ::

Krajský přebor JKA karate
9. září 2023 České BudějoviceDruhou zářijovou sobotu se konal krajský přebor v Českých Budějovicích, regionální nominační soutěž pro Mistrovství České republiky. Soutěžilo se v kategoriích od mini žáků až po seniory, od 7 let výše. Celkem se závodů zúčastnilo na 80 startujících a proběhlo 150 startů (někteří závodníci totiž mohou startovat ve dvou kategoriích). Karate-P-Klub reprezentovalo 8 závodníků, kauč Jiří Havel a rozhodčí Otto Cipin.

V kategorii mini žáků obsadil 3. místo Ladislav Srb. Antonín Tůma vybojoval coby mladší žák 4. místo v kata. Mladší dorostenec Michael Miller v kata získal 4. místo. V mladších dorostenkách Elena Dvořáková v kata obsadila 4. místo a v kumite vybojovala stříbrnou medaili. Juniorka Eliška Havlová obsadila v kata 2. místo. V seniorkách Zuzana Šilhavá získala zlatou medaili v kata a bronzovou v kumite. Eliška Havlová v kata seniorek získala bronzovou medaili a Nela Sumerauerová obsadila 5. pozici. Osmým členem výpravy byl Tomáš Pivec, který se v početné kategorii starších žáků bohužel neprosadil.

Jsme si jisti, že všichni získali nenahraditelné zkušenosti a krajský přebor byl značnou motivací na začátku školního roku!


Trenérka Iveta Pěknicová

 


Návrat na obsah
Akce Foto

Videa .. >>>

Kde nás najdete:
Karate - P - Klub Tábor
Josef Pěknic  / 5.DAN
Mezinárodní instruktor JKA Karate
tel: 777 566 440
peknic@karate-tabor.cz

msmt
Sponzoři
Simopt
Nej.cz
Ambrozia