:: Karate-P-Klub Tábor ::

Turnaj dětí a mládeže
Karate-P-Klub Tábor
Sobota 21. května 2016, Milevsko

V sobotu 21. května Karate-P-Klub pořádal v Milevsku Turnaj dětí a mládeže za podpory města Milevska.
48 mladých karatistů ze všech tří tréninkových míst Karate-P-Klubu (Tábora, Milevska a Sedlčan) se spolu utkalo v 5 kategoriích v kata i kumite.

V kategorii přípravky zvítězil Filip Votruba, 2. místo získal Marek Pažin a 3. pak Filip Smrt.
V kategorii 9. – 8. Kyu (bílé a žluté pásy) kralovala Lucka Švejdová, za ní se umístil David Slívka a třetí Vojta Pittner.
Mezi 7. - 6. Kyu (oranžovými a zelenými pásy) obsadila 1. příčku Nela Sumerauerová, 2. Jan Reinisch a 3. Karolína Dobrovská.
V kategorii 5. – 4. Kyu (fialové pásy) vyhrál Libor Kuchař a za ním následovali Lukáš Merxbauer a Eliška Havlová.
V nejvyšší kategorii hnědých pásů (3. – 2. Kyu) zvítězil Matěj Ondruš, stříbrná byla Zuzana Šilhavá a bronzová Terezie Přibylová.

Pěkně jsme potrénovali na blížící se Krajský přebor, který se bude konat 4. června. Tréninková píle, tvrdý trénink a snaha ze strany cvičenců i trenéra je samozřejmě znát a ti, co pravidelně trénují, na závodech pak vše zúročí. Všem gratulujeme k dosaženým výsledkům!