Připravované soutěže

:: Karate-P-Klub Tábor ::

2. Národní pohár dorostu a seniorů
26. září 2015 – Brno

Poslední zářijovou sobotu jsme se zúčastnili druhého kola Národního poháru dorostu a seniorů v Brně.

Ve sportovní hale brněnského VUT se sešlo na 100 závodníků a z Karate-P-Klubu pak 5 reprezentantů. Coby rozhodčí se závodů účastnila Iveta Pěknicová a kouč byl hlavní trenér Josef Pěknic

Kategorie startující na dané soutěži byly mladší a starší dorostenci a dorostenky a senioři + seniorky. Nejlepších výsledků dosáhli mladší dorostenka a mistryně Evropy Zuzana Šilhavá a mladší dorostenec Matěj Ondruš. Oba v kategorii pro mládež 14 až 15 let.
V kata Zuzka obsadila nepopulární 4. místo a v kumite byla v první šestce nejlepších.
Matěj pak několikrát úspěšně postoupil, ale nakonec mu štěstí nepřálo a do finále se neprobojoval.

Všem startujícím gratulujeme k dosaženým výsledkům a věříme, že pro ně soutěž byla další motivací nejen do soutěžení, ale i trénování a účasti na seminářích!

Intenzivně se teď připravujeme na Mistrovství republiky, které se bude konat 7. a 8. listopadu v Kadani. Kontrolním turnajem předtím bude Liga mládeže 24. října 2015 v táborských prostorách Karate-P-Klubu.