Připravované soutěže

:: Karate-P-Klub Tábor ::

Jihočeský turnaj mládeže v karate v Bechyni
Bechyně, 11. dubna 2015

V sobotu 11. dubna 2015 se konalo první kolo Jihočeského turnaje mládeže v kata, tentokrát v Bechyni. Na 100 začínajících i pokročilých závodníků ve věku 6 – 17 let se sjelo na první jihočeskou soutěž roku 2015.

Táborský Karate-P-Klub na turnaji reprezentovalo 23 karatistů, kouč Václav Šilhavý a Josef Pěknic a rozhodčí Jiří Havel.
V devíti kategoriích všichni získali bohatou závodnickou zkušenost a podali skvělé výkony.

Vítězi ve svých kategoriích se stali Filip Havel, Jan Reinisch a Ondra Polanecký.
Stříbrné medaile vybojovali Tereza Vargončíková, Fanda Šonka, Matěj Ondruš a Zuzana Šilhavá.
Bronzové medaile získali Žaneta Kváčová, Hana Lípová a Anna Mlezivová.

V kata týmech zlato získal tým ve složení Filip Kříž, Jarda Švejda a Nicolas Bělohoubek a pak děvčata Veronika Křížová, Žaneta Kváčová a Tereza Vargončíková.
Stříbro získal tým Filipa Havla, Vojty Šonky a Jana Štemberka a starší Matěj Ondruš, Ondra Polanecký a Lukáš Merxbauer.
Bronzové medaile získal tým ve složení Fanda Šonka, Jan Reinisch a Karolína Dobrovská, stejně jako Hana Lípová, Zuzana Šilhavá a Eliška Havlová.

Skupiny závodníků byly koncipované nejen dle věku, ale také podle jejich technické vyspělosti v karate. Všichni účastníci měli možnost své poznatky a um porovnat s ostatními závodníky a získali tak další motivaci a chuť do cvičení!