Připravované soutěže

:: Karate-P-Klub Tábor ::

1. Národní pohár dorostenců, juniorů a seniorů
Bílina 10. března 2012

V sobotu 10. března 2012 se konal 1. Národní pohár karate v Bílině. Soutěž probíhala ve věkových kategoriích od patnácti let, tedy od mladších dorostenců až po juniory a seniory.

Závodů se zúčastnilo 142 závodníků z 18 klubů. Táborský oddíl Karate - P - Klub reprezentovalo 5 závodníků: Petra Kanovová, Iveta Pěknicová, Viktor Mačura, Roman Svoboda a Jan Budař.

Petra Kanovová triumfovala v kata juniorek a v kata seniorek obsadila druhé místo. Roman Svoboda překvapil, konečně se projevily výsledky jeho usilovné přípravy a v juniorech dosáhl výborného 2. místa v kata v obrovské konkurenci.
Kata tým juniorů ve složení již tří zmíněných chlapců získal bronzovou medaili. Iveta Pěknicová i Viktor Mačura se v disciplíně kata ve svých kategoriích probojovali také až do semifinále.

Tato celorepubliková soutěž byla posledním oficiálním kontrolním závodem před Mistrovstvím Evropy juniorů a seniorů, které se bude konat 31. března 2012 v Praze po 14 letech. Oddíl KPK Tábor bude na tomto Mistrovství reprezentovat Petra Kanovová v kategorii juniorek.

Všem závodníkům děkujeme za skvělé výsledky a přejeme jim hodně úspěchů na Mistrovství Evropy!