Připravované soutěže

:: Karate-P-Klub Tábor ::

Jarní seminář v Táboře
Sobota 26. března 2011

Poslední březnovou sobotu jsme se opět sešli v hojném počtu na jarním semináři. Účastnili se především členové závodního týmu, a to z Tábora, Milevska i Sedlčan.

Seminář byl především přípravou na blížící se Národní pohár, který se bude konat 17. dubna v Sokolově, a také posledním intenzivním tréninkovým dnem pro Petru Kanovovou, účastnici Mistrovství Evropy v Crowley v Anglii 2. dubna.

Dnes již víme, že Petra na této soutěži obhájila titul Mistryně Evropy!

Stala se Mistryní Evropy v kumite týmech 18-20 let a získala 4. místo v disciplíně kata jednotlivci 18-20 let.

Pro zranění, které utrpěla v kumite, však nemohla dosáhnout na zlato v kata (systém je totiž nastaven tak, že eliminační zápasy kata a kumite předcházejí finálovým bojům), a tak skončila na čtvrtém místě. I to je ale pěkné a tímto jí gratulujeme, stejně jako trenéru Josefu Pěknicovi, který na tomto výsledku má nemalý podíl. Také děkujeme vedení klubu, všem trenérům Karate-P-Klubu Tábor a všem cvičencům, protože kdyby karatista neměl s kým cvičit, nikdy by se nemohl připravovat na soutěže kata ani kumite. Úspěch z takové soutěže jako Mistrovství Evropy je zásluhou všech cvičenců a trenérů Karate-P-Klubu, kteří vytváří skvělé zázemí a podmínky pro cvičení i atmosféru na trénincích. Tedy velké díky patří i všem cvičencům a karatistům Karate-P-Klubu Shotokan Tábor, Milevsko a Sedlčany!

Již teď se těšíme na další seminář a především na cvičení v novém dojo, které už je ve značně lepším stavu než na začátku.