Připravované soutěže

:: Karate-P-Klub Tábor ::

2. Národní pohár JKA ČR mládeže
Milevsko - 2. října 2010

První říjnovou sobotu se ve sportovní hale města Milevska konalo druhé kolo Národního poháru mladších a starších žáků a žákyň. Soutěže se zúčastnilo na 200 závodníků z 20ti oddílů.

Karate-P-Klub SIMOPT Tábor a Milevsko byl organizačním týmem a pan Josef Pěknic ředitelem soutěže. Závodní tým Karate-P-Klub Simopt Tábor a Milevsko reprezentovalo celkem 23 cvičenců. Jako rozhodčí působili Radek Pěknic, Pavel Stupka, David Kocáb, Otto Cipin a Iveta Pěknicová. Kaučem družstva byli Radim Havrlant a Petra Kanovová.

(Adam Flemr, Ondřej Polanecký, David Jelínek) - Milevsko

V kategorii mladších žáků se v konkurenci 80ti závodníků dále na 8. místě v kata umístil Adam Flemr a na 8. místě v kumite Jakub Lhoták.

Jan Šilhavý (Tábor) 3. místo kumite starší žáci

Kata tým starší žáci 6. místo
(Hašpl Adam, Prokop Martin, Šimek Ondřej)- Tábor

Zuzana Šilhavá (Tábor) 7. místo kumite mladší žákyně

Za Karate-P-Klub Milevsko se Národního poháru účastnilo 5 závodníků - Adam Flemr, Ondřej Polanecký, David Jelínek, Martin Růžička a Jindřich Hlavín. Adam Flemr se v kata dostal až do semifinále a Ondřej Polanecký v kumite mezi nejlepších 16 závodníků.

Všem cvičencům Karate-P-Klubu SIMOPT Tábor i Milevsko děkujeme za vzornou reprezentaci oddílu a doufáme, že pro ně zkušenosti ze závodů budou další motivací ve cvičení karate. Také děkujeme všem cvičencům, kteří se podíleli na organizování celé akce a především městu Milevsku a firmě SIMOPT Tábor.