Připravované soutěže

:: Karate-P-Klub Tábor ::

Turnaj Nadějí Kata 2008
Milevsko  - 31. května 2008

Turnaj Nadějí Kata 2008 se konal 31.května 2008 v Milevsku a hlavním pořadatelem byl Karate-P-Klub Milevsko.

Turnaje se zúčastnili začínající cvičenci z Milevska a z Tábora. Celkem 35 mladých závodníků bylo rozděleno podle věku do pěti kategorií. Při soutěžním systému každý s každým si mladí karatekové opravdu dobře zazávodili.

Kategorie 6 – 7 let.
1. místo František Procházka, 2.místo Adam Flemr, 3.místo David Jelínek a 4.místo Sebastián Schorník

Kategorie 8 – 9 let.
1. místo Tomáš Votava, 2.místo Jakub Humhal, 3. místo Lukáš Humhal, 4. místo Zuzana Šilhavá

Katagorie 10-11 let.
1. místo Martin Kohout, 2. místo Adam Hašpl, 3. místo Patrik Mastil, 4. místo Stanislav Lípa

Kategorie 12 – 13 let.
1. místo Filip Veselý, 2. místo Zdeněk Kobliha, 3. místo Viktor Mačura, 4. místo Karolína Křivánková

Kategorie 14 – 15 let.
1. místo Jan Budař, 2. místo Petr Hrdina , 3. místo František Mastil, 4. místo Michal Kropáček

Turnaj Nadějí byl pořadatelem dobře zorganizován a pro mladé začínající závodníky byl velkým přínosem.
První ročník se tedy vydařil a již nyní se mladí závodníci těší na příští utkání.