Připravované soutěže

:: Karate-P-Klub Tábor ::

Mezinárodní turnaj MIKULÁŠ CUP
PRAHA 13. prosince 2008

Mezinárodní turnaj Mikuláš Cup byl poslední soutěží letošní sezóny a konal se v Praze 13. prosince 2008. Kromě jednotlivých regionálních klubů a oddílů se účastnil samostatně také reprezentační tým České republiky a Lotyšska, který dosahoval na umístění především v kategorii kumite.

Karate - P - Klub Tábor se zúčastnil v silném složení 18 závodníků, jež startovali v těchto kategoriích:

Nejlepších výsledků dosáhli:

Petra i Viktor obhájili svá umístění z Mistrovství České republiky, kdy se stali Mistry republiky a triumfovali.
Největší růst v letošním roce zaznamenal Viktor Mačura, a to především v kategorii kumite.

František Procházka se propracoval v kata žáků do 12 let nejdále z našich účastníků, zatímco v kumite to byli Tomáš Votava a Adam Hašpl, kteří vypadli těsně před semifinálem. V kategorii kumite žáků 14-16 let vynikali i Patrik Pažin a Petr Hrdina, kteří do závodů dali vše a byl vidět značný pokrok a zlepšení.

Soutěžilo se na dvě porážky, takže průběh trochu zdlouhavější než obvykle, ale zase si děti více zazávodili. Další závodnická sezóna začíná v únoru, 14. 2. 2009 se koná 1. kolo Národní Ligy a to v Praze za účasti družstva starších žáků a dorostenců Karate – P – Klubu Shotokan Tábor.