Připravované soutěže

:: Karate-P-Klub Tábor ::

Open Shotokan Kata 2008
6.července 2008 Tábor

Otevřený turnaj Shotokan kata mládeže se konal pod záštitou starostky města Tábora,
paní Ing. Hany Randové, 6.července 2008 ve sportovní hale 7. ZŠ na sídlišti Nad Lužnicí v Táboře.

Tento turnaj byl součástí čtyřdenního semináře karate. Semináře se zúčastnilo 165 cvičenců z Čech i Moravy. Soutěžilo se ve čtyřech kategoriích.
Celkem se turnaje zúčastnilo 60 dětí ve věku od 8 do 18 let.

V kategorii do 11 let zvítězil Ondřej Frolda z Děčína, na 2. místě se umístil Martin Kohout a následoval Jakub Lhoták, oba z KPK Tábor.

V kategorii 12-13 let dominoval Petr Novák, na 2. pozici skončil Patrik Kuthan (oba z SKBU Hostivař) a na 3. místě se umístil Viktor Mačura z KPK Tábor.

V kategorii 14-15 let se na prvním místě umístila Eliška Mifková z Olomouce, na 2. místě Jan Budař z KPK Tábor a na 3. místě Tomáš Prajzler z SKBU Hostivař.

V kategorii 16-18 let na 1. místě skončila Petra Kanovová z KPK Tábor, na 2. místě Sylvie Bláhová z Mabudo Olomouc a 3. místě Marie Prajzlerová z SKBU Hostivař. Petra Kanovová z domácího oddílu podala skvělý výkon a zvítězila s velkým bodovým předstihem.

Celý čtyřdenní seminář probíhal v duchu přátelství a vzájemného poznávání a byl velkým přínosem nejen pro trenéry ale i mladé závodníky