:: Karate-P-Klub Tábor - Velká cena Jistota 2004::

SEMINÁŘ JKA KARATE
A KRAJSKÁ LIGA MLÁDEŽE
"VELKÁ CENA JISTOTA TÁBOR"

Ve dnech 24. - 25. ledna 2004 se na 7. ZŠ na sídlišti Nad Lužnicí v Táboře uskutečnil seminář Jihočeského svazu karate JKA a 1. kolo Krajské ligy mládeže "Velká cena Jistota Tábor".
         Pořádající celého semináře byl Karate-P-Klub Tábor. Seminář byl veden čtyřmi instruktory Českého svazu karate JKA - Stanislav Bílý 4. Dan, Jiří Fencl 4. Dan, Roman Kneifl 2. Dan a Radek Pěknic 2. Dan. Do Tábora se sjeli karatisté z Českých Budějovic (Tsunami Dojo ČB a Shirokan ČB), Prachatic (Tsunami Dojo Prachatice), Českého Krumlova, Bechyně, Milevska (Karate-P-Klub Milevsko) a samozřejmě i z Karate-P-Klubu Tábor.

V sobotu probíhaly tréninky ve skupinách podle STV (stupně technické vyspělosti) a večer se všichni účastníci společně sešli v klubovně u společného posezení a občerstvení.

V neděli měli cvičenci možnost si zazávodit. Byli rozděleni do čtyř skupin podle STV a každá kategorie se dále dělila do 15ti let a nad 15 let (kromě hnědých pásů, pro které byla určena společná kategorie), tak dostali i starší začínající cvičenci šanci zasoutěžit si. Vítězové jednotlivých kategorií obdrželi diplomy, medaile a věcné ceny od sponzora soutěže, firmy Jistota Tábor. Výhry předával ředitel soutěže pan Josef Pěknic a majitel firmy Jistota Tábor pan Otakar Kinzl.