Připravované soutěže

:: Karate-P-Klub Tábor ::

SEMINÁŘ ČESKÉ BUDĚJOVICE
21. - 22. června 2003

V sobotu a v neděli, 21. a 22. června, proběhl v tělocvičně Sportovního klubu policie v Českých Budějovicích seminář karate pod vedením instruktorů Josefa Pěknice (3. Dan) a Jiřího Fencla (3. Dan). V sobotu se trénovalo dvakrát a tréninky probíhaly podle technických stupňů cvičenců. Cvičenci starší 20ti let absolvovali cvičení samostatně.

V neděli byl program obohacen o turnaj kumite (zápasu) mládeže do 18ti let - Budvar Cup 2003. Závodníci byly do skupin rozděleni podle věku a závodilo se v řízených formách zápasu, tzn., že techniky při této soutěži byly přesně určené. Soutěžilo se v kategoriích od mladších žáků až po dorostence na regionální úrovni, tzn. v Jihočeském kraji.

3. místo Iveta Pěknicová

Za Karate - P - Klub se semináře a závodů zúčastnilo na 20 cvičenců, kteří si tak ověřili své dovednosti a zkušenosti získané při trénincích v praxi. Ceny za umístění od 1. do 4. místa byly medaile, diplomy a věcné ceny sponzorované firmou Budweiser Budvar.