Výsledky
     Připravované soutěže

:: Karate-P-Klub Tábor ::

1.kolo Národního poháru JKA karate 2001

Národního poháru se zúčastnilo 270 závodníků z 18-ti oddílů. Za Karate-P-Klub startovalo 26 závodníků ve všech věkových kategorií. Po těžké zimě, kdy byla mezi cvičenci velká nemocnost, byl tento závod startem do letošního roku a navazoval tak na regionální soutěž.

Nejlepších úspěchů a medailových umístění dosáhli opět Věra Svobodová (3. místo Kata seniorky), Jana Vitoňová (2.místo Kumite juniorky), Simona Vontorová (1.místo kumite dorostenky) a Petr Pěknic (3 místo kata dorostenci). Nezklamala ani naše dvě družstva - Kata team dorostenci (2.místo) ve složení Petr Pěknic, Pavel Stupka a Radim Havrlant) a Kata team dorostenky (2.místo) ve složení Simona Vontorová, Iveta Pěknicová a Jana Vitoňová.

Pro všechny ostatní cvičence z našeho klubu byl start na tomto závodě další zkušeností. Pochvalu si zaslouží především mladší žáci, kteří se takovéhoto turnaje zúčastnili poprvé. Jsou to Medek Daniel, Chládek Lukáš, Gregor Tomáš, Jirák Jakub, Likavec Jan, Máder Filip a Kanovová Petra. Určitě o nich v budoucnu ještě uslyšíte!

Národní pohár skončil, ale sezóna se teprve rozjíždí. Co nás čeká? Především pravidelné tréninky, zaměřené zejména na rozvoj síly a vytrvalosti, řada zajímavých seminářů a další kolo národního poháru. Toho se však zúčastní pouze ti nejzkušenější. Z dalších zajímavých akcí by vaší pozornosti neměl uniknout seminář specielně zaměřený na výuku forem KATA, který proběhne 5.-8.května v Českých Budějovicích a samozřejmě již tradiční Letní škola karate v Borotíně. Na všechny akce Vás srdečně zveme.