Připravované soutěže

:: Karate-P-Klub Tábor ::

Soutěž  KATA
 17.6.2001

Dne  17.června 2001 proběhla na 7. ZŠ na sídlišti nad Lužnicí soutěž KATA.  Účastníky soutěže byli cvičenci Karate-P-Klubu Tábor a Tsunami Dojo České Budějovice.  Soutěž byla rozdělena do kategorií podle STV kyu a věku. Nejvíce byla obsazena skupina začátečníků, pro které jsou tyto závody hlavně připravované.

Mladé závodníky přišlo povzbudit mnoho diváků z řad rodičů, kteří společně s cvičenci vytvořili vytvořili velmi pěknou sportovní  atmosféru.  Boje začátečníků i pokročilých cvičenců byly provázeny silným skandováním a výkony byly odměňovány mohutným potleskem. Závodníci tak byli schopni předvést maximum.

Soutěž se vydařila a je jistě motivací pro další tréninky. O medailistech z jednotlivých kategorií uslyšíme i v budoucnu v souvislosti s účastí na Národních pohárech JKA ČR